Kısa inşaat, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan müteahhitlik, mimarlık ve mühendislik firmasıdır. Şirket, ekonomi, çevre ve etik değerlere önem veren çağdaş, seçkin ve hedef odaklı tasarım yaklaşımı ile yüksek kaliteli inşaat projeleri gerçekleştirmektedir. Kısa inşaat, aynı zamanda Eylül Giyim, Probar Barkod Sistemleri ve Polenium Plato gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren grup şirketlerine sahiptir.

Misyonumuz

 Misyonumuz müşterilerimizin hayallerini ihtiyaçları ile birleştiren estetik, modern ve konforlu projeler sunmak ve kendilerini güvende hissedebilecekleri yaşam alanları oluşturmaktır.  

Vizyonumuz

Vizyonumuz mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlamak, inşaat ve gayrimenkul sektörleri için farklı ve özel bir çözüm ortağı haline gelmek ve geleceğe değer katan projeler geliştirmektir.  

İş birliği seçenekleri

Mimarlık ve mühendislik alanında son teknolojilerle donatılan projelere imza atan Kısa İnşaat, standartları yükseltmeyi amaçlayan, yenilikçi ve yatırım değeri olan tüm projeleri de desteklemektedir. Talep ve başvurularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.info@kisainsaat.com

Scroll to Top